Як отримати і використати 1000 грн на книги?
14.12.2021
 
 

Кожен повнолітній, щеплений двома дозами вакцини, має можливість придбати книги на 1000 гривень з допомогою картки єПідтримка! 


Це неймовірна новина, адже книги є найдоступнішим культурним продуктом для українців з великих міст і маленьких сіл. Зрештою, незабаром новорічні свята. А що може бути кращим подарунком, ніж книга?

Як отримати кошти з карткою єПідтримка на улюблені книги?

 

 1. Зареєструйтесь у застосунку «Дія» та завантажте COVID-сертифікат про повний курс вакцинації.

 2. Відкрийте картку єПідтримка в одному із банків-партнерів онлайн чи офлайн:

  • Monobank
  • Альфа-банк
  • Укргазбанк
  • А-банк
  • Ощадбанк
  • Приватбанк

Для цього потрібно оновити банківський мобільний застосунок, знайшовши послугу відкриття картки єПідтримка. Після подання заявки, віртуальна картка з'явиться у меню "Послуги". Якщо ви не є клієнтом банків-партнерів, варто звернутись до відділення банку або ж відкрити рахунок дистанційно.

З 19 до 29 грудня 2021 року перейдіть у меню "Послуги" і виберіть пункт єПідтримка. Після того, як  оберете банк і підтвердите, що ви досягнули повноліття, на вашу картку протягом 10 днів надійдуть 1000 гривень.

 

3. Оберіть книги та насолоджуйтесь читанням! 

Після того, як ви обрали книги на 1000 гривень, перейдіть до сторінки замовлення і виберіть оплату онлайн. Далі оберіть сервіс Fondy для оплати. Вкажіть реквізити своєї картки єПідтримка та підтвердіть операцію. Якщо ж ви бажаєте оплатити онлайн за допомогою Apple Pay чи Google Pay, переконайтеся, що додали картку єПідтримка до цих сервісів і вибрали її для оплати.Що робити, якщо сума до оплати перевищує 1000 гривень ? Чи є можливість доплатити різницю при перевищенні ліміту 1000 гривень? 


Наразі неможливо доплатити залишок із картки єПідтримка. Але можна розділити обрані книги на два замовлення, при чому одне з них має відповідати сумі коштів на картці єПідтримка.

Але не хвилюйтесь - ми приготували для вас спеціальні суперкомплекти, які зможете замовити зі знижками та приємними бонусами.

 

 

Більше суперкомплектівЯк придбати книги в декілька платежів?

Так, ви можете замовляти необхідну кількість книг в межах доступного залишку коштів на картці єПідтримка.Чи можна оплатити замовлення карткою єПідтримка у відділеннях пошти при отриманні книг?

Ні, оплату здійнюється одразу при оформленні замовлення.Можливо здійснити оплату карткою єПідтримка в офлайн-книгарнях "ТУТ"?

Так, оплату можна здійнити в книгарнях, розрахувавшись з допомогою платіжного терміналу. Придбати книги можна за адресами:

  • м. Вінниця, вул. 600-річчя, 17а, ТРЦ "Мегамолл", навпроти кас "Сільпо" (1 поверх).
  • м. Вінниця, вулю Зодчих, 2, ТРК "Поділля СІТІ", біля кас "Сільпо" (1 поверх). 
  • м. Ладижин, вул. Будівельників, 15, ТРЦ "Європейський", 2-й поверх.
  • м. Гайсин, вул. 1 Травня, 70а, ТРЦ "Європейський", 1-й поверх ( у приміщенні магазину "КіндерЛенд").


Протягом якого терміну дозволяється використати 1000 гривень?
Кошти можна використовувати протягом 4 місяців від моменту їх зарахування на картку. Якщо через даний проміжок часу кошти не будуть витрачені, вони автоматично повернуться до державного бюджету.


 

 

 


Каталог